„Samsung“ nustebins pigesnių telefonų pirkėjus: ruošiamas pirmas toks gamintojo įrenginys – Telefonai.eu


Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau kuris laikas laikosi tradicijos, jog naujas funkcijas ar pakeitimus iš pradžių išbando žemesnės klasės išmaniuose telefonuose. Būtent dėl šios priežasties, „Galaxy A“ serijos įrenginiai dažnai pirmieji sulaukia naujovių, o tik vėliau jos perkeliamos į „Galaxy S“ ar „Galaxy Note“ serijos telefonus.

„Samsung Galaxy A9“, kuris buvo pristatytas 2018 metais, tapo pirmuoju telefonu su keturiomis kameromis nugarėlėje. Naujausia informacija rodo, kad kitąmet pasirodantis „Galaxy A72“ modelis turėtų tapti pirmuoju „Samsung“ telefonu su penkių kamerų sistema. Iki šiol tokio dalyko ši kompanija dar nebuvo pademonstravus nei viename iš savo įrenginių.

Remiantis pasirodžiusia informacija, „Samsung Galaxy A72“ pagrindinė kamera naudos sixty four MP raiškos vaizdo jutiklį. Antroji kamera aprūpinta 12 MP plataus kampo sensoriumi, trečioji pasižymės 8 MP teleobjektyvu su 3x optiniu priartinimu. Likusios dvi kameros turėtų pasižymėti 5 MP raiškos vaizdo jutikliais – vienas jų bus skirta makro fotografija, o kitas bus gylio. Skelbiama ir tai, jog priekinė dalyje rasime 32 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą.

Įdomu ir tai, jog „Galaxy A72“ pretenduoja tapti ne tik pirmuoju „Samsung“ išmaniuoju su tiek daug kamerų, tačiau tai bus ir pirmasis vidutinės klasės gamintojo produktas su 3x optinio priartinimo galimybe. Pastaroji šiuo metu prieinama „Galaxy S20“ serijos telefonuose.  Verta atkreipti dėmesį, jog rinkoje apskritai nėra daug penkias kameras nugarėlėje turinčių telefonų, o daugiausiai jų yra pristatę Kinijos milžinai, „Huawei“ ir „Xiaomi“.

Šiuo metu nėra informacijos kuomet „Samsung“ galėtų pristatyti šį išmanųjį telefoną. Aišku tik tiek, jog jis pasirodys jau kitąmet, taip pat turėtų veikti su „Qualcomm“ sukurtu procesoriumi bei palaikyti 5G ryšio galimybes.