Cars „Samsung“ tikisi, kad Jums tai patiks: pristatytas naujas „Galaxy...

„Samsung“ tikisi, kad Jums tai patiks: pristatytas naujas „Galaxy S20“ serijos narys – Telefonai.eu

-

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -


Šį trečiadienį technologijų kompanija „Samsung“ surengė dar vieną virtualų savo produktų pristatymą, for each kurį pademonstravo naujausią „Galaxy S20“ šeimos narį – „Galaxy S20 FE (angl. – Admirer version). Tam, kad dar daugiau vartotojų galėtų mėgautis flagmanams būdingomis funkcijomis, bendrovė nusprendė pristatyti šiek tiek mažiau kainuojančią flagmano versiją.

Naujas modelis išlaiko visas pagrindines „S20“ flagmanų savybes, kaip kokybiškas ekranas ar dirbtiniu intelektu paremta kamera, taip pat išmanusis turi patobulintą lustų rinkinį, visą dieną neišsikraunančią bateriją ir dar didesnę atminties talpą. 

„Mūsų kompanija domisi vartotojų poreikiais ir įsiklauso į jų nuomonę. Pristatę „Galaxy S20“ serijos telefonus atidžiai klausėmės jų atsiliepimų, kokias funkcijas naudojo dažniausiai ir ko tikisi iš naujo išmanaus telefono. Įsiklausius į visa tai gimė „Galaxy S20 FE“ – naujausias šios serijos šeimos narys, kuris leis vartotojams patirti geriausia, ką gali pasiūlyti „Galaxy“ išmanieji“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Sukurtas išreikšti save 

Šiais laikais vienas geriausių būdų bendrauti su artimaisiais ir draugais yra fotografuoti ar filmuoti savo kasdienes gyvenimo detales bei dalintis jomis socialiniuose tinkluose. Todėl kompanija naujame „Galaxy S20 FE“ modelyje įdiegė inovatyvią 32 megapikselių profesionalaus lygio priekinę ir trigubą galinę kameras. Jomis vartotojai galės užfiksuoti tokias nuotraukas, kuriomis nedelsiant norėsis pasidalinti. 

„Galaxy S20 FE“ kameroje integruoti vaizdo jutikliai, įskaitant kelių kadrų apdorojimą, leis įamžinti kokybiškas ir ryškias nuotraukas web ir esant silpnam apšvietimui. Tuo tarpu, integruotas dirbtinis intelektas padės stabilizuoti judesius fotografuojant ir filmuojant. Naujieji modeliai taip pat pasižymi thirty kartų priartinančia „Space Zoom“ funkcija,  kuri leis priartinti net ir toli esančius objektus. 

Pagrindinės techninės savybės

„Galaxy S20 FE“ integruotas pažangus procesorius, o pats išmanusi turi 4500 mAh talpos bateriją, kuri leis telefonui neišsikrauti visą dieną, ir itin greito įkrovimo funkciją.

Naujame išmaniajame esantis 6,5 colių „Infinity-O Super AMOLED“ ekranas su 120 Hz atsinaujinimo dažniu užtikrins, kad vaizdo įrašais, nuotraukomis ir žaidimais vartotojai galės mėgautis itin sklandžiai. Telefoną taip pat paprasta susieti ir su kitais išmaniais įrenginiais, pavyzdžiui, „Galaxy Observe Active2“ arba „Galaxy Buds Live“. Be to, naujasis telefonas turi IP68 standartą ir yra atsparus vandeniui bei dulkėms. 

Naujų telefonų savininkai taip pat galės iki four mėnesių naudotis nemokama „Youtube Premium“ prenumerata ir mėgautis vaizdo įrašais be reklamų, būdami neprisijungę bei pasileidę programėlę foniniu režimu. 

„Galaxy S20 FE“ LTE versijos išankstiniai užsakymai prasidės jau nuo rugsėjo 23 dienos, o pardavimai nuo spalio two dienos. Vartotojai užsisakę telefonus išankstinių užsakymų metu dovanų gaus UV spindulių įrenginių dezinfekavimo įrenginį ir išmaniąją apyrankę „Galaxy Fit2“.

Telefonus bus galima rinktis iš šešių skirtingų spalvų – debesų raudonos, debesų oranžinės, debesų violetinės, debesų žalsvos,  debesų mėlynos ir debesų baltos. Įrenginio kaina bus apie 660 eurų.

- Advertisement -

Latest news

Soha Ali Khan Shares Inaaya Naumi Kemmu’s DIY Diwali Preparations As She Makes ‘Torans’

The season of festivals has started in India and after Dusshera, the preparations for the biggest festival of...

Priyank Sharma And Benafsha Soonawalla Call It Quits? Suggest Their Social Media Handles [Details]

We had seen Priyank Sharma and Benafsha Soonawalla in the house of Bigg Boss and how the two were always there...

Riddhima Kapoor Sahni Shares Stunning Photo With Brother, Ranbir Kapoor And His Ladylove, Alia Bhatt

There's no doubt that the year 2020 is a cursed one and surely we wouldn't want to remember this...

Natasa Stankovic Enjoys Talking To Baby Agastya, He Looks Cute Trying To Pinch Her Nose [Video]

Popular cricketer, Hardik Pandya and his actress-wife, Dj Wale Babu fame, Natasa Stankovic were blessed with a baby...

Neha Kakkar Ties The Knot With Rohanpreet Singh Again, Radiates Bridal Glow In A Unique Red Lehenga

The magical wedding season in India is back! So, hold your heart as any dream can turn into...

Unseen Picture Of Dharmendra And His First Wife, Prakash Kaur Attending A Wedding Function Together

In the world of glamour, relationships are unpredictable. While some end their decade long relationships and marriages and...

Must read

You might also likeRELATED
Recommended to you

%d bloggers like this: